NEW STEP BY STEP MAP FOR کارشناس خودرو در محل تهران

New Step by Step Map For کارشناس خودرو در محل تهران

New Step by Step Map For کارشناس خودرو در محل تهران

Blog Article

اگر خودرویی که می‌خرید آپشن‌دار باشد و یا هر تجهیزات جانبی خاصی داشته باشد، کارشناس خودرو به فراخور نوع اتوموبیل، صحت عملکرد آن‌ها را نیز بررسی می‌کند.

تست سلامت: خروجی‌های اگزوز بررسی می شوند تا اگر مشکلی وجود دارد، پیگیری شود.

اما وضعیت سلامت خودرو نیز در قیمت نهایی خودرو تاثیرگذار است. شما می توانید با

آن بر نمی آید. چندین روش برای تشخیص رنگ بدنه وجود دارد. از بررسی خودرو زیر نور

آدرس مراجعه حضوری: تهران، میدان شهدا – خ ۱۷شهریور – خ حاجیان فرد – پلاک ۴۵

كارشناسي بدنه خودرو یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های کارشناسی خودرو به‌شمار می‌رود؛ چرا که هرگونه خوردگی، تغییر شکل یا دفرمه شدن، رنگ شدگی، تعویض یا زنگ زدگی در قطعات، در تعیین قیمت خودرو تاثیر چشمگیری دارد. همچنین کارشناسی فنی خودرو که شامل بررسی تعویض قطعات بدنه خودرو، موتور و گیربکس است در قیمت نهایی خودرو و ارزش‌گذاری آن تاثیر زیادی دارد.

عامل تاثیرگذار بعدی می‌تواند فاصله کارشناس از محل قرارگیری خودروی فروشنده باشد. این امر در هزینه ایاب و ذهاب موثر خواهد بود. این که در چه شهری زندگی می‌کنید هم ممکن است در قیمت کارشناسی خودرو و دستمزد کارشناس تاثیرگذار باشد.

امروز کمتر کسی هست که برای خرید خودرو در این دور و زمانه از کارشناس متخصص برای کارشناسی خودرو یا کارشناسی موتور و رنگ خودرو کمک نگیرد.

بدون مهارت و دقت کافی خودرو را رنگ زده باشد و کارشناس فنی خودرو گرد و غبار یا اشیای ریز به بدنه

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو خارجیقیمت محصولات ایران خودروقیمت خودرو سایپاقیمت خودرو صفرخرید خودروکارشناسی خودروخرید اقساطی خودروخلافی خودروتعویض پلاک

کارشناسی کامل خودرو شامل کارشناسی فنی و تکنیکال، رنگ و بدنه، عیب‌یابی و الکترونیک، آپشن‌ها و عملگرها به منظور اطمینان از سلامت قیمت کارشناسی خودرو: - تومان

كارشناسي خودرو، یکی از زیرشاخه‌های صنعت خودرو می‌باشد که نیاز به سرمایه زیادی برای راه اندازی ندارد. همچنین با افزایش قیمت خودروها تمامی خریداران یقینا از کارشناسی بدنه و فنی خودرو جهت اطمینان از قیمت و سلامت خودرو استفاده می کنند.

در صورتی که به دنبال یک مجموعه‌ای هستید که به طور تخصصی در امر کارشناسی خودرو فعالیت می‌کند، ما به شما مجموعه کارشناسی خودرو کارنامه را معرفی می‌کنیم.

گیربکس اعلام می گردد. سیستم برق خودرو مانند باتری و دینام تست می گردند.

Report this page